بایگانی دسته‌ی: باتری آلفارومئو

باتری آلفارومئو

در سال 1910 در محل قدیمی کارخانه داراک یک کارخانه تولید ماشین گشایش یافت که نام آن به اختصار آلفا بود و در منطققه پورتو شهر میلان ایتالیا قرار داشت. جوزیه مروسی که به پدر طراحی آلفا معروف است در همان ماه های نخستین فعالیت شرکت ماشین آلفا اچ پی را طراحی کرد که نخستین نماینده آلفا در مسابقات سرعت بود و به موفقیت های بسیاری هم دست یافت. نام نخستین راننده های این ماشین بی همتای آلفا که موفقیت های بسیاری در مسابقات رقم زدند فرانچینی و رونزونی بود که شرکت کنندگان مسابقات سرعت بودند.

در آگوست سال 1915 بود که سهامدار اصلی کارخانه آلفا یعنی نیکولا رومئو تصمیم گرفت تا فامیلی خود را پسوند نام کارخانه آلفا قرار دهد و از آن زمان تا کنون نام آلفا رومئو بر روی این کارخانه تولید ماشین مانده است. در سال 1986 به خاطر مشکلات کمپانی آلفارومئو و بحران های مالی اروپا مدیران آلفارومئو به پیشنهاد خرید این شرکت توسط شرکت تولید ماشین فیات پاسخ مثبت دادند و آلفا رومئو بخشی از فیات شد که قسمت کوچکی از ماشین های اسپرت و لوکس فیات را به تولید می رساند.

در بیش از 100 سال گذشته آلفارومئو با تلفیق طراحی فوق العاده ایتالیایی و تکنولوژی پیشرفته ساخت ماشین همواره جزء ناب ترین تولیدکنندگان اتومبیل بوده است. شرکت آلفا موتور در سال 1389 تاسیس شد و بعد از مذاکرات فراوان با گروه خودروسازی فیات توانست مجوز ورود ماشین های آلفارومئو را به ایران دریافت کند و بعد از 35 سال لذت سواری با ماشین های آلفارومئو را به مردم تقدیم کند.

  • سال تاسیس: 1910
  • موسس: نیکولا رومئو
  • محصول کشور: ایتالیا
  • دفتر مرکزی: تورین، ایتالیا

بهترین باتری مناسب خودروهای آلفارومئو

باتری آلفارومئو 4C

مشخصات باتری آلفارومئو 4C  باتری اصلی  60AH باتری های قابل نصب دیگر  66AH و 74AH [...]

2 دیدگاه

باتری آلفارومئو میتو

مشخصات باتری آلفارومئو میتو  باتری اصلی  60AH باتری های قابل نصب دیگر  66AH و 74AH [...]

2 دیدگاه

باتری آلفارومئو جولیتا

مشخصات باتری آلفارومئو جولیتا  باتری اصلی  60AH باتری های قابل نصب دیگر  66AH و 74AH [...]

4 دیدگاه

تماس با ما و ثبت سفارش