بایگانی دسته‌ی: باتری فولکس واگن

باتری فولکس واگن

فولکس شرکت خودروسازی آلمانی است، که مهم‌ترین برند متعلق به گروه فولکس‌واگن است. این گروه هم‌اکنون بزرگترین شرکت خودروسازی جهان محسوب می‌شود. این کارخانه در سال ۱۹۳۰ به درخواست رهبر وقت آلمان نازی، آدولف هیتلر بنا نهاده شد. او از فردیناند پورشه تقاضا کرد، خودرویی بسازد که عموم مردم آلمان، توانایی خرید آن را داشته باشند؛ بنابراین شرکت تأسیس شده، فولکس‌واگن نامیده شد که در زبان آلمانی به معنای خودروی مردم. است

فولکس واگن که اکنون بزرگ ترین گروه تولید اتومبیل در اروپاست توسط ایده های آدولف هیتلر و فردینارد پورشه ابتدا به صورت ایده بود و یک ماشین هم طراحی کردند که مدل اولیه به حساب میامد. هیتلر برای اصلاح این مدل سرمایه گذاری کرد و در نتیجه این سرمایه گذاری سه ماه بعد کمپانی فولکس واگن به معنی( گروه تولید کننده اتومبیلهای مردم آلمان) تاسیس شد. هیتلر در سال ۱۹۳۸ شعبه جدیدی برای این کمپانی تاسیس کرد و این قسمت جدید از ماه اکتبر همان سال تولید ماشین های ارزان قیمت را برای افرادی که قدرت خرید اتومبیلهای گران قیمت را نداشتند آغاز کرد.

امروزه فولکس واگن علاوه بر اینکه خود بزرگ ترین خودروساز اروپا است مالک برند ماشین هایی چون سئات ، آئودی ، لامبورگینی ، اشکودا و … می باشد.

  • سال تاسیس: 1937
  • موسس: آدولف هیتلر
  • محصول کشور: آلمان
  • دفتر مرکزی: ولفسبورگ، آلمان

بهترین باتری مناسب خودروهای فولکس واگن

error: باتریکو
تماس با ما و ثبت سفارش