بایگانی دسته‌ی: باتری مرسدس بنز

باتری مرسدس بنز

 مرسدس بنز را که میتوان قدیمی ترین و معروف ترین برند تولید ماشین در جهان دانست بیش از یک قرن میباشد که در حوزه حمل و نقل دارد خدمت رسانی می کند. اولین طرح از موتور های مدرن که قابلیت حرکت برای وسایل نقلیه را به وجود میاوردند و حمل و نقل را از اسب و گاری به سوی ماشین و موتور و … سوق میداد در سال 1886 رونمایی گردید. هنگامی ک به آقای دایملر توسط یک سرمایه گذار اتریشی پیشنهاد همکاری داده شد ایشان پذیرفتند و تعداد زیادی ماشین تولید کردند که بسیاری از این ماشین ها با نام مرسدس به فروش رسید.

 ابتدا لوگو مرسدس شامل سه شاخه یا همان ستاره و فاقد حلقه دور آن بود ، اما پس از ادغام مرسدس و بنز در دهه 20 ميلادي یک حلقه به دور ستاره نیز اضافه شد.  مرسدس بنز، شرکت خودروسازی آلمانی است، که در زمینه طراحی و ساخت  انواع خودرو، کامیون و اتوبوس و خدمات مالی لیزینگ و بیمه ماشین فعالیت می کند. شعار مرسدس بنز «یا بهترین یا هیچ» است.

کارخانه مرکزی شرکت مرسدس بنز در منطقه زیندل فینگن واقع در شهر اشتوتگارت آلمان است. مرسدس بنز ادامه قدیمی‌ترین سازنده خودروهای بنزینی در جهان، یعنی دایملر موتورن گیزلشافت است که در سال ۱۸۹۰ توسط  گوتلیب دایملر و وویلهام مایباخ تأسیس شده بود. شاخه دیگر از مرسدس-بنز، کمپانی بنز آگ است، که در سال ۱۸۸۳ توسط کارل بنز راه‌اندازی شد.

امروزه مرسدس بنز یکی از زیر مجموعه های  شرکت دایملر آگ به‌شمار می‌آید و همراه با پورشه ، آئودی ، ب ام و  چهار  خودروساز مشهور آلمانی هستند، که به‌عنوان پرفروش‌ترین خودروسازان لوکس جهان، شناخته می‌شوند.

  • سال تاسیس: 1926
  • موسس: کارل بنز، گوتلیب دایملر
  • محصول کشور: آلمان
  • دفتر مرکزی: اشتوتگارد، آلمان

بهترین باتری مناسب خودروهای مرسدس بنز

error: باتریکو
تماس با ما و ثبت سفارش