بایگانی دسته‌ی: باتری مینی

باتری مینی

مینی، (به انگلیسی: Mini) یک برند خودرو است، که از سال ۱۹۹۴ متعلق به شرکت خودروسازی ب ام و می‌باشد. این شرکت از آوریل سال ۲۰۰۱ تاکنون به ساخت جانشینان خودروهای اصلی مینی، پرداخته است. هم‌اکنون چهار گونه بدنه در این شرکت موجود است: سقف‌دار، کانورتایبل، مینی و کروسور.

شرکت مینی، با خودروی مینی در جهان شناخته می‌شود. محصولات این خانواده، با گذشت بیش از ۵۰ سال، کمترین تغییر ظاهری را نسبت به دیگر خودروهای ساخت انگلستان داشته‌اند و به نوعی، اصیل‌ترین مدل‌های بریتانیایی دنیا هستند که هنوز با تیراژ بالا در خط تولید وجود دارند. مینی همچنین، سبک طراحی خاصی را بنیان‌ نهاد که منجر به تحول در خودروهای شهری و کلاس هاچبک شد. مسلما استقبال عامه‌ی مردم از نسل اول مینی ساخت ۱۹۵۹، نقش مهمی در ظهور فولکس‌واگن گلف و هاچبک‌های ۴ نفره در سراسر جهان داشت.

نخستین نسل خودروهای این شرکت توسط فرانک استفنسون، طراحی گردید، که برگرفته از طراحی مینی اصلی بود. این خودروها در شرکت بی‌ام‌سی و زیر مجموعه‌هایش از ۱۹۵۹ تا ۲۰۰۰ ساخته شدند. توسعه نخستین نسل این خودروها از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۱ توسط گروه روور در شهر گیدون، بریتانیا و شرکت بی‌ام‌و ای‌جی در شهر مونیخ، آلمان انجام شد.

  • سال تاسیس: 1969
  • موسس: کمپانی ب ام و
  • محصول کشور: انگلستان
  • دفتر مرکزی: مونیخ، آلمان

بهترین باتری مناسب خودرو مینی

باتری مینی ماینر

مشخصات باتری مینی ماینر باتری اصلی 50AH باتری های قابل نصب دیگر – ولتاژ باطری [...]

باتری مینی کلاب من

مشخصات باتری مینی کلاب من  باتری اصلی  80AH باتری های قابل نصب دیگر  74AH  ولتاژ [...]

2 دیدگاه

باتری مینی کانتری من

مشخصات باتری مینی کانتری من  باتری اصلی  80AH باتری های قابل نصب دیگر  74AH  ولتاژ [...]

2 دیدگاه

باتری مینی کوپر

مشخصات باتری مینی کوپر  باتری اصلی  80AH باتری های قابل نصب دیگر  74AH  ولتاژ باطری [...]

2 دیدگاه

تماس با ما و ثبت سفارش