بایگانی دسته‌ی: باتری خودروهای چینی

باتری خودروهای چینی

صنعت خودروسازی چین، برای ایرانی‌ها نام آشنایی محسوب می‌شود، چرا که با شدت گرفتن تحریم‌های کشورهای غربی و اروپایی، چین به تنها عرضه کننده مستقیم خودروی خارجی در ایران تبدیل شد. در ابتدای ورود این کشور به بازار خودروی ایران، عرضه محصولات بی‌کیفیت سبب شد که ایرانی‌ها از محصولات این کشور کینه به‌دل بگیرند و هرگاه نام این محصولات به گوش‌شان می‌خورد، در ذهن‌شان محصولات بی‌کیفیت تداعی شود.

اگر چه کیفیت محصولات چینی روز به روز بیشتر شد ولی نگرش بسیاری از ایرانی‌ها همچنان نسبت به تولیدات این کشور مانند قبل است. نباید فراموش کنیم که صنعت خودروسازی ایران مدت‌ها در حال درجا زدن است، ولی با نگاه به کشور چین به رشد چشمگیر آن‌ها در زمینه خودرو پی خواهیم برد. صنعتی که قدمت کمتری نسبت به تولید خودرو در ایران دارد.

صنعت خودروسازی در چین از سال ۲۰۰۸ بزرگ‌ترین صنعت جهان بر پایه تعداد خودروی تولید شده بوده‌است. از سال ۲۰۰۹ تولید سالانهٔ خودرو در چین از میزان تولید خودرو در اتحادیهٔ اروپا، یا از مجموع تولید ایالات متحده آمریکا و ژاپن پیشی گرفت.

چهار شرکت اصلی تولیدکنندهٔ خودروی چین که طبق رسم با نام «چهار بزرگ» شناخته می‌شوند، سایک موتور، دانگ‌فنگ، فاو و چانگان هستند. سایر خودروسازان چینی شامل جیلی، گروه خودروسازی پکن، برلیانس اتومتیو، گروه خودروسازی گوانگ‌ژو، گریت وال، بی‌وای‌دی، چری و جیان‌گوای جی‌ای‌سی می‌شوند. علاوه بر این چندین تولیدکنندهٔ چند ملیتی نیز با تولیدکنندگان بومی چین مشارکت می‌کنند.

شرکت‌های دولتی و خصوصی چین در سال‌های اخیر با بکار‌گیری سرمایه‌های عظیم سعی کرده‌اند طراحان و مهندسان برندهای برتر دنیا را به‌خدمت خود در بیاورند تا مانند دیگر کشورهای صاحب سبک، به یک قطب در زمینه تولید خودرو تبدیل شوند. این تلاش‌ها بی‌فایده نبوده چرا که صنعت خودروسازی در چین با سرعت در حال پیشرفت است و روزی نیست که خبری از رونمایی مدل‌های جدید و کانسپت های مدرن چینی به گوش نرسد. خودروهایی که در گذشته کپی‌هایی از محصولات پرطرفدار جهانی بودند، اکنون کم‌کم جای خود را به طرح‌های جدید و ابداعی می‌دهند.

باتری مناسب خودروهای چینی

باتری لاماری ایما

مشخصات باتری لاماری ایما باتری اصلی 60AH باتری های قابل نصب دیگر – ولتاژ باطری [...]

باتری تیگو 8 PRO

مشخصات باتری تیگو 8 PRO باتری اصلی 74AH باتری های قابل نصب دیگر – ولتاژ [...]

باتری تیگو 7 PRO

مشخصات باتری تیگو 7 PRO باتری اصلی 60AH باتری های قابل نصب دیگر 66AH – [...]

باتری فونیکس FX

مشخصات باتری فونیکس FX باتری اصلی 60AH باتری های قابل نصب دیگر – ولتاژ باطری [...]

باتری KMC K7

مشخصات باتری KMC K7 باتری اصلی 74AH باتری های قابل نصب دیگر – ولتاژ باطری [...]

باتری KMC J7

مشخصات باتری KMC J7 باتری اصلی 60AH باتری های قابل نصب دیگر – ولتاژ باطری [...]

باتری لیفان X70

مشخصات باتری لیفان X70 باتری اصلی 70AH باتری های قابل نصب دیگر – ولتاژ باطری [...]

باتری خودرو SWM

مشخصات باتری swm باتری اصلی 60AH باتری های قابل نصب دیگر – ولتاژ باطری 12 [...]

باتری هن تنگ

مشخصات باتری هن تنگ باتری اصلی 74AH باتری های قابل نصب دیگر – ولتاژ باطری [...]

باتری خودرو KMC T8

مشخصات باتری KMC T8 باتری اصلی 70AH باتری های قابل نصب دیگر 80AH ولتاژ باطری [...]

error: باتریکو
تماس با ما و ثبت سفارش