بایگانی دسته‌ی: باتری چانگان

باتری چانگان

برند چانگان از جمله برند های معروف و پر تولید ماشین های سواری و تجاری در چین است و دفتر مرکزی این کمپانی در منطقه چنگ‌کینگ چین واقع شده و زیرمجموعه‌ای از بخش دولتی این کشور است.

تولیدات این کارخانه در درجه اول شامل ماشین های سواری اقتصادی ، ماشین های تجاری کوچک مانند میکرو ون ها و کامیونت های کوچک میباشد. شرکت‌های خارجی شامل فورد، سوزوکی و گروه صنعتی پژو سیتروئن نیز سرمایه‌گذاری‌های مشترکی با چانگان انجام داده‌اند و در ماشین های تولیدی چانگان و ماشین های مونتاژ شده در این کمپانی مشارکت کرده اند.

چانگان در بازار های محلی چین با نام چاگا نیز شناخته میشود و همچنین از نظر حجم فروش کاشین چانگان در بازار چین مقام چهارم را دارا میباشد . طبق اعلام مسئولان چانگان ریشه های این شرکت به سال 1862 باز میگردد اما مشخص نست با چه نام و در چه رشته ای از صنعت وادان این شرکت شروع به کار کرده بودند.

در اواخر دهه ۱۹۵۰ میلادی، شرکت سابق یعنی چانگان فکتوری با مونتاژ یک مدل ماشین جیپ، آن ‌را تحت برند یانگ‌تسه ریور به فروش رساند. تا اواخر دهه ۱۹۸۰ میلادی نیز این شرکت موفق به تولید کامیون‌های کوچک و ون با کاربردهای تجاری شد.

چانگان سال 2010 دو کارخانه تولید ماشین داخلی کوچک را خریداری کرد که در سال 2013 اکثریت سهام یکی از آنها به شرکت بایک واگذار گردید .در سال ۲۰۱۰ میلادی، سازمان تجهیزات نظامی چین به عنوان شرکت مادر این شرکت تولید ماشین سواری دولتی مشخص شد تا در همان سال، چانگان با فروش ۲٫۳۸ میلیون دستگاه ماشین به چهارمین شرکت برتر چینی فعال در بازار تولید ماشین تبدیل شود و روز به روز برای خود جایگاه بهتری به ثبت برساند.

ورود چانگان به ایران با دو مدل ایدو و سی اس 35 توسط سایپا انجام شد که نخست وارد شدند و سپس مدل سی اس 35 بر روی خط تولید این کارخانه قرار گرفت.

  • سال تاسیس: 1862
  • موسس: دولت چین
  • محصول کشور: چین
  • دفتر مرکزی: چونگ چینگ، چین

بهترین باتری مناسب خودروهای چانگان

باتری چانگان ایدو

مشخصات باتری چانگان ایدو  باتری اصلی  60AH باتری های قابل نصب دیگر  70AH   ولتاژ باطری [...]

2 دیدگاه

باتری چانگان

مشخصات باتری چانگان  باتری اصلی  60AH باتری های قابل نصب دیگر  70AH  ولتاژ باطری  12 [...]

2 دیدگاه

تماس با ما و ثبت سفارش