بایگانی دسته‌ی: باتری هیوندای

باتری هیوندای

هیوندای نام بزرگترین گروه صنعتی  کره جنوبی است که در سال 1947 توسط آقای چونگ جویونگ تاسیس گشت. نخستین فعالیت گروه هیوندای ساختمان سازی بود که بعد ها با گسترش فعالیت های اقتصادی امروزه هیوندای موتور در سر تا سر جهان کارخانجات بسیاری را تشکیل داده است. اما به تولید ماشین های سواری هیوندای که بپردازیم کارخانه تولید اتومبیل هیوندای موتور در سال 1967 تاسیس شد و در سال 1968 اولین هیوندای با همکاری فورد انگلستان به نام کورتینا به تولید رسید و در طول این سال ها هیوندای به  خلاقیت ها و موفقیت های بسیاری دست یافت.

در زمان بحران های آسیا و تغییرات اقتصادی زمانی که هیوندای سهام کیا را از فورد خریداری نمود دو خودروساز بزرگ کره ای با به هم پیوستن موجب تغییرات مثبتی شدند و در نهایت هیوندای کیا در سال 2008 پنجمین قطب تولید ماشین های سواری در دنیا شد. تا به حال چندین مدل از ماشین های هیوندای جزء برترین ماشین های آمریکا یا جهان شده اند و به لطف شرکت آسان موتور ما در ایران هم از محصولات هیوندای استفاده میکنیم.

آسان موتور در سال 1385 و بعد از رفع محدودیت های واردات ماشین با 5 مدل از ماشین های این برند هیوندای را وارد بازار کشورمان کرد و تا کنون نیز جدید ترین و با کیفیت ترین ماشین های هیوندای را طبق قوانین و استاندارد ها به بازار ماشین های وارداتی کشورمان عرضه کرده است و روز به روز سعی دارد تا خدمات خود را برای آشایش مشتریانش گسترش دهد.

  • سال تاسیس: 1967
  • موسس: چونگ جو یانگ
  • محصول کشور: کره جنوبی
  • دفتر مرکزی: سئول، کره حنوبی

بهترین باتری مناسب خودروهای هیوندای

error: باتریکو
تماس با ما و ثبت سفارش