در حال نمایش 9 نتیجه

شرکت آسیایی تایگر در سال 1973 برای نخستین بار فعالیت خود را آغاز کرد. کارخانه‌ی تولید محصولات تایگر در کره‌ی جنوبی فعالیت می‌کند و این کمپانی در همین کشور ثبت شده است. در ابتدا باتری‌های یو پی اس در خط تولید این کارخانه به تولید نمی‌رسید. هرچند که در میان محصولات اولیه‌ی آن تولید باتری‌های مناسب وسایل نقلیه دیده می‌شود و کمپانی کار خود را با باتری‌ها آغاز کرده است.

8 سال بعد از راه‌اندازی و به ثبت رسیدن، کمپانی کره‌ای تایگر، اقدام به طراحی و تولید انبوه باتری‌های یوپی اس کرد. در ابتدای کار تنوع محصولات مناسب یو پی اس در این کمپانی اندک بود؛ اما با گذر زمان انواع گوناگون با کاربردهای متفاوت یک به یک وارد خط تولید تایگر شدند. این باتری‌ها پس از مدت کوتاهی، استانداردهای بین‌المللی متعددی را کسب کردند و وارد بازارهای جهانی شدند.

با گذشت چیزی در حدود 40 سال از آغاز تولید باتری‌های یو پی اس در این کمپانی، کیفیت باتری‌های این شرکت در حد متوسط باقی مانده است. البته این باتری‌ها عمر زیادی دارند و می‌توانند در کارایی‌های سبک بسیار عالی عمل کنند. البته این شرکت طراحی و تولید باتری‌هایی با قدرت و کیفیت بیشتر را در دستور کار خود دارد و در سالیان آتی شاهد باتری‌های یو پی اس قوی‌تری از کمپانی تایگر خواهیم بود.

لیست قیمت باطری یو پی اس تایگر

شماره تماس: 02188882222

تماس با ما و ثبت سفارش