در حال نمایش 5 نتیجه

باتری UPS فاراتل جزو اصلی ترین محصولات شرکت فاراتل است. در حال حاضر باتری‌های یو پی اس فاراتل، توسط بزرگترین و برترین کمپانی‌های باتری سازی در دنیا تولید می‌شوند، این باتری‌های فاراتل که از نوع سیلد اسید‌ می‌باشند، با نام تجاری، MAC به بازار عرضه می شوند.

شرکت فاراتل بعنوان پیشرو صنایع الکترونیک ایران در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکترونیک و همچنین سرویس رسانی و پشتیبانی بدون وقفه تجهیزات مستقر در موسسات، سازمان ها و خانه ها همواره در جهت ارتقاء تکنولوژی و کسب بالاترین کیفیت در تولید محصولات و ارائه خدمات گام برداشته است.

فاراتل در طی این ۴۷ سال فعالیت، به تدریج محصولات خود را گسترش داد تا سرانجام از سال ۱۳۷۳حرکت به سمت طراحی و تولید تخصصی منابع تغذیه بدون وقفه یا همان یو پی اس را کلید زد. گوناگونی و تنوع محصولات یو پی اس شرکت از همان ابتدای کار هم قابل قبول بوده است. تکنولوژی تولید یو پی اس های مدرن در همان سال‌ها برای نخستین بار توسط شرکت فاراتل بومی سازی شد و ایران را تبدیل کرد به سومین کشور تولیدکننده‌ی آن‌ها پس از آمریکا و آلمان.

باطری های یو پی اس مک فاراتل دارای گواهینامه‌های بین المللی سیستم مدیرتی، شامل سیستم مدیریت کیفیتISO9001 ، سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت OHSAS 18001 می‌باشند.

لیست قیمت باطری یو پی اس فاراتل

شماره تماس: 02188882222

تماس با ما و ثبت سفارش