در حال نمایش 8 نتیجه

باتری موریسل ، از دسته باطری های سیلد اسیدی میباشند و در حوزه های گوناگون به کار گرفته میشوند و نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند. در الکترولیت (مایع اسید) این باتری ها دو فلز غیر همنام (الکترود) وجود دارد که موجب برقراری جریان الکتریکی میشود. باتری یو پی اس موریسل محصول کشور چین/ اندونزی می باشد و براساس آخرین تکنولوژی ساخت باتری و منطبق بر استاندارد های بین المللی طراحی و ساخته شده است.

شرکت موریسل با هدف تولید باتری در کشور چین تأسیس گردید. این شرکت با هدف گسترش فعالیت های خود اقدام به تأسیس خطوط تولید خود در کشور اندونزی کرده است. ازجمله محصولات این شرکت میتوان به انواع باتری های معمولی، آلکالاین، لیتیوم یون، لیتیوم پلیمر و … کرد. باتری های یو پی اس موریسل MORICELL دارای کیفیت قابل قبول می باشد و از نظر قیمت مقرون به صرفه می باشد.

باطری های موریسل در آمپر های مختلفی تولید میشوند دامنه این ولتاژ ها از باطری های موریسل در آمپرهای ناچیز تا آمپر های بالا گسترده میشود. موریسل از تکنولوژی ساخت باطری های اتمیک و باطری های ژله ای استفاده میکند و این امر باعث ایجاد طول عمر بیشتر باطری موریسل و شارژدهی بیشتر باطری میشود.

لیست قیمت باطری یو پی اس موریسل

شماره تماس: 02188882222

تماس با ما و ثبت سفارش