در حال نمایش 7 نتیجه

تاسیس شرکت و کارخانه‌ی نیومکس به سال 1993 برمی‌گردد. اما برند نیومکس در سال 1994 یک سال پس از آغاز فعالیت‌های شرکت، در همان شهر و کشوری که کارخانه در آن واقع شده بود، یعنی گومی سیتی کشور کره، به ثبت رسید. از همان سال ابتدایی فعالیت، نیومکس اقدام به طراحی و ساخت باتری‌های یو پی اس 12 ولتی در بازه‌ی 70 تا 220 آمپر ساعت کرد.

با توجه به آن که محصولات این کمپانی در بازار خوبی پیدا کردند، به سرعت از سال 1995 صادرات باتری یو پی اس به سایر کشورهای آسیایی توسط نیومکس کلید خورد. به تدریج شرکت محصولات مناسب یو پی اس خود را بهینه‌تر کرد و امکانات و قابلیت‌های بیشتری به آن‌ها افزود. به عنوان مثال طول عمر مدل‌هایی که هم اکنون توسط نیومکس تولید می‌شوند چندین برابر نمونه‌های اولیه است.

تمرکز اصلی شرکت روی تولید باتری‌های سیلد لید اسید است. تکنولوژی ساخت این نوع باتری‌ها برای شرایطی است که محل نصب متحرک نباشد و باتری در جای ثابتی نصب و راه اندازی شود. ضخامت و وزن سرب موجود در باتری‌های یو پی اس نیومکس نشان دهنده‌ی کیفیت بالا و کارایی مناسب این باتری‌ها می‌باشد. چرا که در باتری‌های سیلد لید اسید، هر چقدر ضخامت صفحه‌ی سربی بیشتر باشد، خوردگی‌ای که در اثر واکنش‌ها و فعل و انفعالات شیمیایی موجود در باتری رخ می‌دهد، اثر کمتری روی باتری می‌گذارد و در نتیجه باتری طول عمر بیشتری خواهد داشت.

لیست قیمت باطری یو پی اس نیومکس

شماره تماس: 02188882222

تماس با ما و ثبت سفارش