در حال نمایش 5 نتیجه

صنایع پُرسو الکترونیک شروع فعالیت خود را در سال ۱۳۶۹ با هدف طراحی، ساخت انواع سیستم های منابع تغذیه الکترونیکی بنا نهاد. سعی این شرکت در انتقال تکنولوژی از شرکتهای صاحب برتر و خوش نام جهان در راستای ارتقاء کمی و کیفی تولیدات خود بوده و در پی این استراتژی از سال ۱۳۷۷ اقدام به تولید نسل جدید انواع یو پی اس، شارژرهای نسل جدید و اینورتر نموده است.

هم اکنون هزاران دستگاه تولیدی این شرکت در مراکز و سازمان های مختلف کشور مثل بیمارستان ها، بانک ها، مراکز مخابراتی، پالایشگاه ها، دیتاسنترها، وزارتخانه ها و سایر سازمان های علمی و صنعتی کشور نصب و در حال کار می باشند و صدها سازمان برجسته کشور در حال بهره مندی از محصولات و خدمات پشتیبانی پُرسو می باشند.

این شرکت یو پی اس یکی از بـزرگترین تولیدکنندگان انواع (ON LINE, LINE INTERACTIVE,OFF LINE) UPS CHARGER, RECTIFIER, INVERTER و … در ایـران بوده که بصورت تخصصی در این امر فعالیت می نماید.

از طرف دیگر شرکت یو پی اس صنایع پُرسوالکترونیک نماینده انحصاری شرکت ABB/NEWAVE سوئیس در ایران می باشد. یو پی اس های (UPS) ساخت این شرکت از نوع ON LINE با توانهای ۱۰KVA تا ۵۰۰KVA با قابلیتهای منحصر به فرد از جمله راندمان ۹۷%، حداقل حجم و وزن و همچنین قابلیت پارالل شدن نامحدود می باشد.

لیست قیمت باطری یو پی اس پرسو

شماره تماس: 02188882222

تماس با ما و ثبت سفارش